אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » צליל אברהם

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה צליל אברהם:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:29. מורה לגיטרה בת"א לכל הגילאים!.צליל אברהם מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-3395345t

מורה לגיטרה בתל אביב, בוגרת בית הספר “רימון” למוזיקה-
נסיון רב עם ילדים ונוער בגלאי יסודי ומעלה.
מזמינה אתכם להיכנס לעולם הגיטרה העשיר ולנגן כמו שתמיד רציתם.
בואו ללמוד גיטרה מהצעדים הראשונים- ישיבה נכונה בזמן נגינה, החזקת גיטרה, מבנה הכלי, איך מפיקים צליל נקי ונעים ועד נגינת השירים האהובים עליכם, שליטה בכלי ואילתור שירשים את כל מי שישמע.
שיעורי גיטרה מותאמים לקצב האינדיבידואלי של כל תלמיד בדגש על אווירה לימודית נעימה ותומכת.
שיעורי נגינה הם דבר שיכול לתרום להתפתחות רגשית וחברתית ולבניית ביטחון עצמי אצל התלמיד.
אני מאמינה שכל אחד יכול ללמוד לנגן עם הגישה הנכונה ועם התמדה.

צליל אברהם -מורה לגיטרה, בוגרת בית הספר “רימון” למוזיקה במגמת הלחנה וכתיבה המשלבת לימודי קצב, הרמוניה מסורתית, ג’אז, אילתור ווקאלי, פיתוח קול ועוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בצליל אברהם, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם צליל אברהם אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?