אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » קמינר מיכאל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה קמינר מיכאל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:22. כל תלמיד יבחר על מה לשים דגש.קמינר מיכאל מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנתניה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 052-8353916t

שלום רב לכולם.
שמי מיכאל, אני מורה לגיטרה כבר ארבע שנים.
לימדתי גם בקבוצות, גם אחד על אחד, גם בעברית,
וגם רוסית.
היו לי תלמידים מתחילים לחלוטין, והיו גם תלמידים עם נסיון.
אני מנגן בגיטרה כתשע שנים.
הנני מורה לגיטרה שלא רוצה להפיל על התלמידים ידע שלא מעניין אותם ולכן חשוב לי מאד לתת לכל אחד את מה שהוא מחפש בעולם המוזיקה.
כל תלמיד בוחר בעצמו על מה לשים דגש — תיאוריה, קצב ואקורדים, אילתורים, ניגון שירים. אפשר לשלב בין כל הדברים, לגעת בכל מיני סגנונות.
יש אפשרות ללמד גם בשפה הרוסית.
יש אפשרות ללמד גם בפנימיות ומקומות דומים (תלמידים באים אחד אחרי השני).
אני מלמד בנתניה.
למשפחות שבהן יש כמה ילדים אפשר לעשות שיעורים משותפים.
מהנסיון האישי כנגן וכמורה לגיטרה אני יודע שדרך היחידה להצליח במוזיקה זה להתאמן, לכן סוף כל שיעור אני אתן שיעורי בית כיפים ומקדמים ביותר.
בהצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנתניה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנתניה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בקמינר מיכאל, מורה לגיטרה בנתניה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנתניה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם קמינר מיכאל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנתניה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת