אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רון כץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רון כץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:26. אחלה שיעורים, אחלה אווירה. מבטיח :).רון כץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה בכפר שמריהו בכפר-סבא ברמת השרון ברעננה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-8991903t

היי, שמי רון ואשמח להעביר לכם שיעורי גיטרה :)

אני מתעסק במוזיקה כבר למעלה מ10 שנים כשהתחום המרכזי שלי הוא גיטרה. אני בוגר מגמת המוזיקה בתיכון חדש בהרצליה, למדתי מהמורים הכי מרכזיים בתעשייה והשנה אתחיל את לימודי ברימון.

אעביר לכם בשיעורים לא רק טכניקות מעניינות אלא גם הרבה ידע תיאורטי על המוזיקה,הסאונד וכמובן אשפר את יכולת הנגינה שלכם ולבסוף אגרום לכם להנות הרבה יותר מהכלי.

אשמח לגרום לכם להגשים את החלום ולנגן כל מה שרק תרצו.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, בכפר שמריהו, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, בכפר שמריהו, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברון כץ, מורה לגיטרה בהרצליה, בכפר שמריהו, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, בכפר שמריהו, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רון כץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, בכפר שמריהו, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת