אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רועי חן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רועי חן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 17 שנים. גיל:40. מורה מקצועי חביב אכפתי ומשקיען.רועי חן מלמד גיטרה בערים הבאות:

באיתמר באלון מורה באלקנה באריאל בברקן בהר ברכה בחוות גלעד ביצהר ביקיר בכפר תפוח במצפה ישי בנופים בעלי בעמנואל בקדומים בקרני שומרון ברחלים בשילה בתפוח

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-2348768t

היי אני רועי נעים מאוד (:

אני מנגן בגיטרה מגיל 12, כבר 28 שנים!..

התחלתי בגיטרה קלאסית ומשם עברתי לגיטרה אקוסטית, חשמלית, וכלים נוספים, ובהמשך למדתי גם סאונד, הפקה מוזיקלית, יצירה באולפן וכד’
אני מורה לגיטרה כבר 20 שנה, לימדתי ואני מלמד כיום ילדים ומבוגרים, נוער, אנשים בעלי צרכים מיוחדים, אפילו אסירים בכלא לימדתי לנגן!
כן, למוזיקה אין גבולות, היא נוגעת בלב שלנו ומחברת בין אנשים, לכן אני כל כך אוהב לנגן, וגם ללמד אחרים, את הקסם…
בנוסף, אני מלמד גם הפקה ויצירה מוזיקלית באולפן וסביבה ממוחשבת, כלומר הקלטות, תוכנות מוזיקה וכד’.
אני מורה נעים ומקצועי עם המון סבלנות ואכפתיות לתלמידים שלי.
לפרטים נוספים צרו איתי קשר בטלפון 0522-348-768 או במייל roeechen1@gmail.com
( מחיר השיעור בן 100 ל150 ש”ח משתנה בהתאם למיקומו )

להתרשמות כללית מפרוייקטים שונים ניתן להיכנס ללינק –

https://dropshots.com/roeemichaelchen/albums/512737

וגם

https://dropshots.com/roeemichaelchen/albums/512736

ראיון בחינוכית 23 על פרוייקט מוזיקה גדול:

תודה ולהשתמע, רועי

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג’ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באיתמר, באלון מורה, באלקנה, באריאל, בברקן, בהר ברכה, בחוות גלעד, ביצהר, ביקיר, בכפר תפוח, במצפה ישי, בנופים, בעלי, בעמנואל, בקדומים, בקרני שומרון, ברחלים, בשילה, בתפוח, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באיתמר, באלון מורה, באלקנה, באריאל, בברקן, בהר ברכה, בחוות גלעד, ביצהר, ביקיר, בכפר תפוח, במצפה ישי, בנופים, בעלי, בעמנואל, בקדומים, בקרני שומרון, ברחלים, בשילה, בתפוח ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברועי חן, מורה לגיטרה באיתמר, באלון מורה, באלקנה, באריאל, בברקן, בהר ברכה, בחוות גלעד, ביצהר, ביקיר, בכפר תפוח, במצפה ישי, בנופים, בעלי, בעמנואל, בקדומים, בקרני שומרון, ברחלים, בשילה, בתפוח, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באיתמר, באלון מורה, באלקנה, באריאל, בברקן, בהר ברכה, בחוות גלעד, ביצהר, ביקיר, בכפר תפוח, במצפה ישי, בנופים, בעלי, בעמנואל, בקדומים, בקרני שומרון, ברחלים, בשילה, בתפוח באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רועי חן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באיתמר, באלון מורה, באלקנה, באריאל, בברקן, בהר ברכה, בחוות גלעד, ביצהר, ביקיר, בכפר תפוח, במצפה ישי, בנופים, בעלי, בעמנואל, בקדומים, בקרני שומרון, ברחלים, בשילה, בתפוח מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת