אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רועי נחמיאס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רועי נחמיאס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 9 שנים. גיל:28. מורה לגיטרה למתחילים בכל הגילאים.רועי נחמיאס מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה ברמת השרון ברעננה בתל אביב

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-4359934t

מורה לגיטרה למתחילים בערים הרצליה, רמת השרון, רעננה (יש אפשרות לשיעורים גם בתל אביב)

סטודנט בעל ניסיון רב בתחום המוזיקה ובהוראה פרטית, מעביר שיעורי גיטרה למתחילים בכל הגילאים, שלב-שלב לפי קצב התקדמות התלמיד. השיעורים מותאמים אישית בהתאם לסגנון כל תלמיד באווירה טובה והמון כיף. השיעורים יכולים להתקיים גם בבית התלמיד, וניתן ללמוד לנגן על קלאסית, אקוסטית או חשמלית לפי בחירתכם.

רזומה: השתתפות במספר הרכבים שונים ונגינה בסגנונות מוזיקליים שונים, הופעות רבות.

סגנונות: גמיש לפי העדפת התלמיד, כל סגנון בעברית ובאנגלית, רוק, פופ, בלוז, ג'ז, קלאסי, ספרדי, פאנק, מטאל.

מחיר שיעור: 80 ש"ח

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברועי נחמיאס, מורה לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רועי נחמיאס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?