אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רועי רגב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רועי רגב:

מורה לגיטרה חשמלית, עם נסיון של 11 שנים. גיל:41. שיעוריי עומק מאירי אזניים על הגיטרה.רועי רגב מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 180 ₪

טלפון: 052-3206014t

שלום, שמי רועי,אני גיטריסט ומוזיקאי פעיל ומופיע על בסיס קבוע (עקבו אחריי בפייסבוק) , בעל תאר 2 בתרפיה במוזיקה מאונ’ חיפה ובעל תאר 1 בביצוע ג’אז מהאקדמיה למוזיקה. מאז גיל 13 אני מנגן גיטרה , למדתי בתלמה ילין, רימון והאקדמיה למוזיקה.
השיעורים איתי הם ההפך המוחלט מגישת ה”נגן גיטרה ב5 מפגשים” – בכך שאנו לומדים מוזיקה לעומק בכל מה שקשור בפיתוח שמיעה מוזיקלית מעולה , הבנה תיאורתית וקריאת שפת המוזיקה – כלומר תוים. בנוסף יש דגש על הבנה ריתמית ופיתוח יכולת פוליריתמית בסיסית. וכמובן – דגש על סאונד – איך ללמוד להשמע טוב ולהשתמש בסאונד ככלי יצירתי בעבודה עם אפקטים ועם המגבר בצורה נכונה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברועי רגב, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רועי רגב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?