אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רועי שוורצון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רועי שוורצון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:26. מורה מנוסה מאוד, מתאים לכל רמה.רועי שוורצון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחיפה בקריות בקריית אתא בקריית ביאליק בקריית חיים בקריית ים בקריית מוצקין בקרית שמואל

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-8870225t

היי, שמי רועי ואני מורה לגיטרה באיזור חיפה,
יש לי ניסיון רב במוסיקה בכלל ובלימוד גיטרה בפרט,
מנגן כ15 שנה ומלמד 6 שנים.

אני משתדל להתאים את השיעורים ככל האפשר לאופיו של התלמיד, המטרה העיקרית היא לגרום לתלמיד להתאהב בגיטרה ובמוסיקה. מנסיון, כשהתלמיד נהנה הוא גם מגיע לתוצאות.

אני מלמד קריאת תווים, אקורדים, ליווי, נגינת סולו ואלתור.
ניתן ללמוד על כל גיטרה (קלאסית, אקוסטית, חשמלית) אך ההמלצה שלי להתחלה היא גיטרה קלאסית.

השיעורים מתקיימים בביתי שבחיפה, במקרים מסויימים יש אפשרות לשיעורים בבית התלמיד (תלוי בכתובת)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחיפה, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחיפה, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברועי שוורצון, מורה לגיטרה בחיפה, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחיפה, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רועי שוורצון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחיפה, בקריות, בקריית אתא, בקריית ביאליק, בקריית חיים, בקריית ים, בקריית מוצקין, בקרית שמואל מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת