אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שי איתאי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שי איתאי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:44. לימוד גיטרה בכיף.שי איתאי מלמד גיטרה בערים הבאות:

באבן יהודה בהוד השרון בכפר-סבא בצורן בקדימה ברמת השרון ברעננה בשדה ורבורג בתל מונד

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-2233364t

בעיני, מורה גיטרה טוב הוא מורה שיכול להתאים את השיעור לתלמיד.
כלומר, הרבה תלמידים רוצים לנגן אקורדים ושירים- אז זה מה שנעשה בשיעור.
לעומת זאת, אם התלמיד מעוניין ללכת "רחוק" יותר,ולהכנס לעולם התווים, הסולמןת, המודוסים,לנסות את כוחו בסולו גיטרה,אלך איתו לאט לאט גם לשם.

אני בוגר בית הספר רימון, ואנסה ככל יכולתי להעשיר את התלמיד ולחשוף אותו למוסיקה מגוונת.
מעבר לכך, תמיד לזכור שבלימודי כלי נגינה צריך "נשימה ארוכה", הרבה הרבה סבלנות והתמדה, וכמובן שיהיה בכיף!

לכל מורה גיטרה יש צורה קצת אחרת בה הוא מלמד, ואני מקווה שהדרך בה אני מלמד תוכל לשלב בתוכה גם לימוד וגם הנאה. אני מורה גיטרה שמביא איתו מעל 10 שנות נסיון, ונגינה בסגנונות שונים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשי איתאי, מורה לגיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שי איתאי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת