אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שי חייל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שי חייל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 9 שנים. גיל:34. מלמד גיטרה בכיף וענין מגיע עד אליכם.שי חייל מלמד גיטרה בערים הבאות:

ביבנה בנס ציונה בקרית עקרון ברחובות

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-8120154t

שלום רב,
שמי שי – נגן ומורה לגיטרה בעל ניסיון רב במגוון רחב של סגנונות שונים.
במהלך השנים נגנתי בהרכבים רבים החל מלהקות לובי ואירועים דרך להקות בארים ,הקלטת גיטרות באולפן ,ליווי אמנים בתחילת דרכם ועד לבמות הגדולות בארץ עם אמנים מהשורה הראשונה.

במהלך השיעורים אלמד תיאוריה ופיתוח שמיעה דרך הנגינה בגיטרה כך שנוצר קשר חזק והבנה עמוקה במוזיקה מעבר לטכניקה נכונה והפקת צליל.
במילים אחרות – אני מלמד מוזיקה דרך הגיטרה.

לתפיסת עולמי – מורה טוב, בחיים בכלל ובמוזיקה בפרט, מעניק לתלמיד כלים והבנה אך נותן לתלמיד מקום להתפתח לכיוון אישי שלו, לכן, לאורך השיעורים אני עושה את המיטב להתאים את החומר הנלמד לתלמיד על מנת להעצים את העניין וההנאה מהלמידה והאימון.

מקבל הן תלמידים בתחילת דרכם והן נגנים מנוסים המעוניינים לשפר יכולות/לגוון סגנונות או להעמיק ידיעה בעולם המוזיקה.

ניתן לתאם שיעורים בסטודיו או בבית התלמיד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ביבנה, בנס ציונה, בקרית עקרון, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ביבנה, בנס ציונה, בקרית עקרון, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשי חייל, מורה לגיטרה ביבנה, בנס ציונה, בקרית עקרון, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ביבנה, בנס ציונה, בקרית עקרון, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שי חייל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ביבנה, בנס ציונה, בקרית עקרון, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת