אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שרה מידזיגורסקי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שרה מידזיגורסקי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 2 שנים. גיל:28. ללמוד באווירה נעימה, המון סבלנות.שרה מידזיגורסקי מלמד גיטרה בערים הבאות:

ביפו בכפר-סבא ברמת השרון בתל אביב

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 054-6433727t

מורה לגיטרה, גרה בת”א ומלמדת בת”א, יפו והסביבה. לאחר שנתיים של לימודים בבית הספר למוזיקה רימון (במגמת ביצוע גיטרה). בעלת ניסיון בהוראת הכלי, עובדת הרבה עם ילדים (אבל אין משמעות לגיל מבחינתי :) )

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ביפו, בכפר-סבא, ברמת השרון, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ביפו, בכפר-סבא, ברמת השרון, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשרה מידזיגורסקי, מורה לגיטרה ביפו, בכפר-סבא, ברמת השרון, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ביפו, בכפר-סבא, ברמת השרון, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שרה מידזיגורסקי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ביפו, בכפר-סבא, ברמת השרון, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?