אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » תומר חן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה תומר חן:

מורה לגיטרה קלאסית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:29. מומחה לגיטרה קלאסית /ספרדית/פלמנקו..תומר חן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים במבשרת ציון בתל אביב

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 052-4308700t

שלום לכולם, אני מומחה לגיטרה קלאסית ,גיטרה ספרדית , ולאמנות הפלמנקו. התמחיתי בנגינה בגיטרה קלאסית בבית ספר גבוה לגיטרה אצל גדולי המורים בסביליה, ספרד, שם גרתי מספר שנים. אני מקבל תלמידים בכל הרמות במרכז ירושלים ואחת לשבוע בדיזינגוף בתל אביב. בשיעור אני מלמד – מקצבים,תיאוריה ,פיתוח שמיעה , הרמוניה, פריטות שונות ונגינה מורכבת עם אצבעות. השיעור מתאים גם לתלמידים שמעוניינים ללמוד שירים מוכרים ולהתחיל לנגן וגם לתלמידים מתקדמים שמעוניינים לעסוק במוזיקה באופן מקצועי.
באופן כללי אני גמיש בימים ובשעות בייחוד עם תלמידים שרוצים ללמוד בירושלים.
אורך השיעור הינו שעה עגולה.
בקביעת שיעור כפול, (שעה וחצי/שעתיים) השעה השנייה תהיה בהנחה של 50%. אשמח לענות לפניות בטלפון 0524308700 או בווטסאפ 0505804500.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, במבשרת ציון, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים, במבשרת ציון, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בתומר חן, מורה לגיטרה בירושלים, במבשרת ציון, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים, במבשרת ציון, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם תומר חן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים, במבשרת ציון, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?