אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיא ברק

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיא ברק:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:30. מאמין שלכל תלמיד מתאים שיעור שונה.גיא ברק מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-9933316t

"ללא מוזיקה החיים היו שגיאה"

אהלן,

אני גיא, מורה לגיטרה, פסנתר ופיתוח קול, בן 26, מנגן מאז ומתמיד ומלמד כבר 7 שנים על קלאסית, אקוסטית וחשמלית.

אני מעביר את שיעורי הגיטרה בתל אביב ובשכונות הצפוניות (רמת אביב, ל', נווה אביבים, הצפון הישן, אזורי חן וכו'), בביתי או בבית התלמיד, במחיר של 120 שקלים ובאווירה כיפית!

מלבד היותי מוזיקאי אני גם סטודנט לפסיכולוגיה קלינית, ומניסיוני למדתי כי לכל אחד צורת למידה שונה אשר אני מנסה בשיעורים להבין ולהתאים אותם אליה.

לדעתי מוזיקה נותנת ביטוי לחלקים בנו שקשה לבטא במילים, היא הופכת את החיים לקלילים, מאווררים ומהנים יותר, ואת העוסקים בה הופכת לחכמים ורגישים יותר. מטרת שיעורי הגיטרה שאני מעביר היא להעניק את הכלים הללו ולאו דווקא לנסות להפוך כל אחד לגיטריסט מדופלם, ולכן הדגש בשיעורים הוא על המוזיקה וההנאה מהנגינה ולא על אימון אינטנסיבי מידי (אלא אם כן מישהו מאוד רוצה).

אם את/ה מתגורר/ת בתל אביב ומחפש/ת מורה לגיטרה, פסנתר ואו פיתוח קול, צלצל/י בשמחה!
גיא
050-9933316

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיא ברק, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיא ברק אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

רוצים ללמוד גיטרה בתל-אביב?

מתחילים?

מתקדמים?