אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מאור שושן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מאור שושן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 8 שנים. גיל:29. בעל אולפן ומורה לגיטרה לכל ז'אנר .מאור שושן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה בכפר-סבא ברעננה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-3353577t

שלום לכולם,
שמי מאור ואני מנגן על גיטרה מילדות, למדתי שנתיים בביה"ס רימון ומיד לאחר מכן פתחתי את אולפן ההקלטות שלי ששם מתבצעים שיעורי הנגינה.
כיום מנגן על פסנתר,גיטרה, גיטרה בס, בוזוקי ובין היתר משמש כטכנאי הקלטות באולפנים השונים בתל אביב.
אני מזמין את כולכם לבוא ללמוד באווירה ביתית ומקצועית, דגש על רצון התלמיד אך גם בלי להתעלם מהפרטים החשובים מבחינה מוסיקלית.
לימדתי עד כה בכל סגנון מוסיקלי, בכל הרמות ובכל גיל (שיטות לימוד מיוחדות וברורות באמצעות מדבקות לקטנים מביניהם..) .
השיעורים מתבצעים ברעננה רח' פרדס משותף 11 א'.
אפשרי שאגיע עד אליכם הביתה..

צרו קשר ואשמח לקבוע ולענות על שאלות נוספות..

תודה,
מאור.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, בכפר-סבא, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, בכפר-סבא, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במאור שושן, מורה לגיטרה בהרצליה, בכפר-סבא, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, בכפר-סבא, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מאור שושן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, בכפר-סבא, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת