אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רועי בן שטרית

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רועי בן שטרית:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:24. לימוד מעשי באווירה כיפית ומהנה.רועי בן שטרית מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע

מחיר שיעור: 30 ₪

טלפון: 050-9945974t

אני תלמיד כיתה י”א, מנגן ברמה גבוהה.
הלימודים איתי הם לימודים מעשיים (עם מעט תיאוריה שנדרשת אבל בעיקר מעשיים) באווירה כיפית ומהנה, בלי לחץ ובמחיר טוב.

אני מלמד את הבסיס לנגינה על גיטרה, ממש את הצעדים הראשונים כדי ללכת וללמוד אחר כך באופן מקצועי יותר, כדי שהתלמיד יקבל רקע ובסיס ללמידה מקצועית במחיר זול הרבה יותר.

השיעורים נעשים בבית שלי ביום ובשעה שהתלמיד בוחר, והשיעורים הם לא קבועים (אין התחייבות לבוא לשיעור כל שבוע למשל, אפשר לבוא מתי שהתלמיד רוצה). ברוב השיעורים, אני מלמד שיר למשל, מכל מיני סגנונות וברמות קושי שונות כדי לקדם את התלמיד ולחשוף אותו לסגנונות מוזיקליים שונים. יהיו גם שיעורים על סולמות בסיסיים, שירים שהתלמיד רוצה ללמוד וגם בהתחלה איך לקרוא טאבים ואקורדים.

אני מעדיף ללמד ילדים בגילאי 8-14.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברועי בן שטרית, מורה לגיטרה בבאר-שבע, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רועי בן שטרית אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת